top of page

   Ko iesaku ņemt vērā, izvēloties savu kāzu fotogrāfu!

 Jānis Knāķis, fotogrāfs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

 Fotogrāfijas un gredzeni pirkstos paliek kā atmiņa no svinētām kāzām.
 Vai izvēlēties profesionālu fotogrāfu ar pieredzi  vai amatieri no tuvāko paziņu loka? Protams, pazīstamam kāzu  viesim būs priekšroka, jo tas labi pazīst jauno pāri, bet Vai šis draugs- fotogrāfs maksimāli veltīs laiku bildēšanas procesam vai gluži otrādi būs tikai kāzinieks?
 Ieteicams iepazīties ar fotogrāfa darbiem lielākā apjomā(visas kāzu bildes no vairākām kāzām, bildētas dažādos apstākļos), lai pārliecinātos, ka visi foto ir augstākās kvalitātes,tad  rezultāts būs garantēts. Protams jāņem vērā, ka izvēloties fotogrāfu pēc pieciem veiksmīgiem kadriem, nav garantijas, ka Jūsu kāzās šim fotogrāfam "nospīdēs" un izdosies lieliskas bildes.
 Ja ir paredzēts arī kāzu video, vēlams izvēlēties fotogrāfu, kas veiksmīgi sadarbojas ar videooperātoru, lai viens otram netraucē strādāt un būtu labs rezultāts. Nereti gadās situācijas, kad operators un fotogrāfs nav no kopīgas sadarbības kā rezultātā abi strādā pēc labākās sirdsapziņas, bet traucē viens otram kadru veidošanu, jo nav kopīgi iestrādājušies.
 Apstrādātas bildes ierakstītu diskā, arī skatāmas uz ekrāna, bet daudz lieliskāks ir noformēts kāzu fotogrāfiju albums, kas  glabāsies gadiem ilgi.
    Fotogrāfs ir  mākslinieks ar savu stilu, pieredzi un meistarību un tā ir atšķirība starp dažādiem bilžu autoriem. 


    Informācija par kāzu fotogrāfa piedāvājumu cenām un iespējām  rakstiet, zvaniet, labāk tiekamies personīgi
    tā precīzāk var izprast katra pāra vēlmes.

 

 © Jānis Knāķis /TEL. 29262302/    e-mail fotojanis@gmail.com       VAIRĀK BILŽU mazāk Tekstu!

bottom of page